ART / Oil paintings / Oil painting 10548552
nr 1054 8552
OIL PAINTING
Wårfägring, 1926, 56x45, wear, damages.
Wårfägring, 1926, 56x45
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday September 5 2016
at 20:19:10
150 kr